MANUS REGIS
„RUCE KRÁLE“

OHLÉDNUTÍ PÁR LET DO MINULOSTI

Z MINULOSTI VYRŮSTÁME, UCHOVÁVAT MINULÉ MÁ VÝZNAM NEJEN PRO UPOMENUTÍ SKVĚLÝCH AKCÍ, ALE I PRO ZAMYŠLENÍ, CO A JAK LZE PŘÍŠTĚ DĚLAT LÉPE.

SWORDFEST 2009, 2010, 2011

PŘEHLÍDKA EVROPSKÉHO I ASIJSKÉHO BOJOVÉHO UMĚNÍ SE ZAMĚŘENÍM NA ŠERM A BOJ CHLADNÝMI ZBRANĚMI. UKÁZKY OZBROJENÉHO BOJE, KTERÝ VYCHÁZÍ Z EVROPSKÝCH DOBOVÝCH ŠKOL ŠERMU, UKÁZKY VÝCHODNÍCH BOJOVÝCH UMĚNÍ, ALE TAKÉ TECHNIKY SOUČASNÉ OZBROJENÉ SEBEOBRANY.

(VIDEO 1, VIDEO 2, VIDEO 3)

DEN RYTÍŘŮ NA ZÁMKU BERCHTOLD 2008 – 2018

DESET LET PRAVIDELNÉHO POŘÁDÁNÍ AKCE URČENÉ PŘEDEVŠÍM DĚTEM UPROSTŘED LÉTA. V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ NOVĚ ZREKOSTRUOVANÉHO ZÁMEČKU BERCHTOLD U PRAHY BYL PRO DĚTI PŘIPRAVEN PROGRAM ZAHRNUJÍCÍ DIVADELNÍ A ŠERMÍŘSKÁ PŘEDSTAVENÍ, SOUTĚŽE V RYTÍŘSKÝCH DOVEDNOSTECH A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ OBLÍBENÁ BALÓNKOVÁ BITVA O POKLAD PLNÝ SLADKOSTÍ.

DOBŘICHOVICKÁ ALOTRIA

AGENTURA ALOTRIUM KAŽDOROČNĚ POŘÁDÁ NA SKLONKU PRÁZDNIN JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH FESTIVALŮ HISTORICKÉHO ŠERMU, TANCE A DIVADLA V ČESKÉ REPUBLICE. NA ZÁMKU V DOBŘICHOVICÍCH SE FESTIVALU ÚČASTNÍ SOUBORY Z CELÉ REPUBLIKY. AKCI DOPROVÁZÍ DOBOVÉ TRŽIŠTĚ, HUDBA A DALŠÍ PROGRAM PRO MALÉ I VELKÉ. FESTIVAL MÍVÁ PŘESAH DO VEČERNÍCH HODIN, KDE ATMOSFÉRU PODPORUJE ZAPOJENÍ OHNIVÝCH EFEKTŮ. MANUS REGIS SE SNAŽÍ KAŽDÝ ROK FESTIVALU ZÚČASTNIT S JINÝM PROGRAMEM.

WEB ALOTRIUM

VALDŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI

VALDŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI PATŘÍ K NEJVĚTŠÍM HISTORICKÝM MĚSTSKÝM SLAVNOSTEM V ČESKÉ REPUBLICE. MÍSTO KONÁNÍ SE KAŽDOROČNĚ MĚNÍ A PŘEDÁVÁ MEZI MĚSTY JIČÍN, FRÝDLANT A CHEB. MANUS REGIS SE ÚČASTNÍ TRADIČNĚ V ROLI OSOBNÍ GARDY VÉVODY ALBRECHTA Z VALDŠTEJNA.

JIČÍNFRÝDLANT, CHEB